POLITYKA PRYWATNOŚCI

Każda osoba, użytkownik serwisu czy też klient, korzystając z naszego serwisu, jednocześnie akceptuje zasady i zapisy niniejszej polityki prywatności.

  1. Serwis zapewnia całkowite bezpieczeństwo pozostawionych danych w serwisie. Oczywiście bezpieczeństwo to jest zapewnione tylko wtedy, jeśli użytkownik loguje się poprawnie i nie udostępnia swoich danych logowania osobom trzecim. Takie zachowanie jest wybitnie naganne.
  2. Do prawidłowego korzystania z serwisu niezbędne jest podanie odpowiednich i prawdziwych danych osobowych. Każdy klient może zostać poproszony o ich podanie podczas logowania, jak i również podczas składania zamówienia na wykonanie konkretnej pracy edytorskiej i pisarskiej. Najczęściej klient proszony jest o podanie imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego oraz adresu e – mail.
  3. Wszelkie formularze zamówieniowe łączą się z serwerem za pomocą bezpiecznego połączenia SSL. Nie ma więc najmniejszej możliwości by dane te zostały przejęte przez osoby trzecie. Po każdym logowaniu dane zostają usunięte i kolejne osoby nie maja możliwości ich wykorzystania.
  4. Serwis nie udostępnia danych osobowych, ani też kontaktowych swoich użytkowników i klientów innym osobom czy też firmom lub podobnym serwisom. Serwis może jednak wysyłać wszelkiego rodzaju informacje niekomercyjne oraz komercyjne do wszystkich osób jakie pozostawiły swoje dane kontaktowe w serwisie. Informacje te mogą dotyczyć ofert promocyjnej, życzeń okazjonalnych, czy też innych tego rodzaju rzeczy.
  5. Polityka prywatności prowadzona przez serwis nie uwzględnia danych jakie klient, czy też użytkownik pozostawiła w ramach działania serwisu na forach internetowych lub podczas wyrażania swojej opinii na temat świadczonych przez usług. Wszelkie tego rodzaju dane i informacje są ogólnodostępne dla każdej osoby jaka odwiedzi serwis. Serwis nie ponosi również odpowiedzialności z wszelkie problemy związane z przesyłanie niechcianych informacji elektronicznych SPAM, będących bezpośrednim skutkiem pozostawiania takich informacji w serwisie.
  6. Strona internetowa serwisu działa w oparciu o Cookies, a w związku z tym pobiera jak i wysyła pewnego rodzaju informacje z komputera użytkownika i na niego. Tego rodzaju informacje nie mają natomiast negatywnego wpływu na działanie komputera ani mu również nie szkodzą.
  7. Niniejsza polityka prywatności dotyczy wszystkich osób, jakie kiedykolwiek pozostawiły w naszym serwisie swoje dane kontaktowe i adresowe.
  8. Wszystkie opinie jakie zostają zamieszczane na serwisie są tylko i wyłącznie opiniami użytkowników i klientów serwisu, a więc serwis nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.
  9. Wszelkiego rodzaju reklamy i ogłoszenia marketingowe jakie zamieszczone zostają  naszym serwerze są tylko i wyłącznie działaniem naszych reklamodawców. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści w nich zamieszczone. Nie ponosi również odpowiedzialności za wszelkie wypadki związane ze skorzystaniem z usług niezweryfikowanych firm i serwisów oferujących swoje usługi w zakresie pisania prac, artykułów i tym podobnych tekstów.