Nowa promocja

Korzystałeś z naszych usług – skorzystaj ze zniżki dla stałych klientów – zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania bliższych informacji.

Czy jesteś gotowy/a na Kampanię Wrześniową?

Kampania Wrześniowa 3 Wrzesień, dla wielu oznacza początek roku szkolnego, a dla studentów poprawki. Dlatego śpieszę donieść, że z pierwszym dniem września rusza nowa akcja promocyjna pod nazwą “Kampania Wrześniowa“.

To promocja skierowana do uczniów, studentów i tych, którzy zakończyli swoją edukację, ale nadal chcą się kształcić i zdobywać cenną wiedzę.

Znane i lubiane wydawnictwo kolejny raz daje nam studentom bajońskie zniżki. Tylko we wrześniu, ceny wybranych e-booków powiązanych edukacją zostają obniżone AŻ o 25%!

“Każdej z grup zaproponujemy odmienne e-booki i pakiety edukacyjne, aby jak najlepiej trafiały w ich indywidualne potrzeby.”

Oferta bardzo duża i chyba każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ja liczę jeszcze że zostanie dodana jedna najnowsza pozycja –  którą jest: Szybka nauka języków obcych. Po tym co czytelnicy piszą na e-maila to ta pozycja jest świetna.

E-book faktycznie opisuje bardzo dokładnie w jaki sposób najefektywniej uczyć się języków obcych. I nie ma znaczenia, czy będzie to angielski, niemiecki, chiński czy jakikolwiek inny język. Sposoby te są na tyle uniwersalne, że możesz się uczyć dowolnie wybranego języka – albo kilku jednocześnie.

Dodaj komentarz